امروز :
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
::
10 ربيع ثاني 1440
::
Dec-18-2018

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ذوب آهن اصفهان قهرمان شد/پیشتازی آسان پرداخت در صدر جدول امتیازات

ذوب آهن اصفهان قهرمان شد/پیشتازی آسان پرداخت در صدر جدول امتیازات

در پایان مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور، تیم ذوب آهن اصفهان به عنوان قهرمانی رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی دوومیدانی، مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان که با حضور 235 ورزشکار در قالب تیم های ذوب آهن اصفهان، استقلال تهران، آسان پرداخت، نفت تهران، نیروی زمینی، دانشگاه یزد، مقاومت تهران، عقاب نیروی هوایی، رهای کیش، اداره بهداشت نیروی هوایی، منطقه آزاد اروند و آکادمی تکنیک سمنان از صبح دیروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، عصر امروز با پیگیری ادامه مسابقات در روز پایانی با قهرمانی تیم ذوب آهن خاتمه یافت.

تیم‌های استقلال تهران و آسان پرداخت نیز عنوان به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در این مرحله با مشخص شدن امتیازات تیم های برتر و در مقایسه با نتایج مرحله نخست، تیم آسان پرداخت با 357 امتیاز در صدر جدول امتیازات مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور در پایان مرحله دوم قرار دارد. تیم های استقلال با 328 امتیاز، ذوب آهن اصفهان با 316.5 امتیاز و نفت تهران با 244 امتیاز در جایگاه های دوم تا چهارم هستند.

نتایج برترین های روز پایانی به شرح زیر است:
نتیجه پرش بانیزه:

1- حسین فلاح - نیروی زمینی - 4.60
2- محدمحسن ربانی - آسان پرداخت - 4.40
3-محمد بنی آدم - نفت تهران - 4.40 

نتیجه 3000 متر بامانع:

1- مسلم نیادوست - نفت تهران - 9:07.78 
2- علی غریب - نیروی زمینی - 9:34.62 
3- امیرحسین صفری - دانشگاه یزد - 9:36.53

نتیجه 10000 متر:

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 32:19.89 
2- خلیل ناصری - آسان پرداخت - 32:20.08 
3- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی - 32:34.90 

نتیجه 400 متر بامانع:

1- رضا ملک پور - نفت تهران - 50.92 
2- مهدی پیرجهان - آسان پرداخت - 51.08 
3- جواد شوریابی - استقلال تهران - 51.78 

نتیجه 800 متر:

1- محمد جعفری آخماز - نیروی زمینی - 1:50.80 
2- امید امیریان - ذوب آهن اصفهان - 1:51.27
3- مهدی جعفری - ذوب آهن اصفهان - 1:53.18 

نتیجه پرتاب چکش:

1- رضا مقدم کردمحله - نفت تهران - 68.19
2- پژمان قلعه نویی - آسان پرداخت - 61.79 
3- مهدی محمدی - استقلال تهران - 59.36 

نتیجه 4 در 400 متر امدادی:

1- آسان پرداخت - 3:16.01 
2- ذوب آهن اصفهان - 3:16.83 
3- نفت تهران - 3:16.83 

نتیجه 200 متر:

1- میلاد ناصح جهانی - ذوب آهن اصفهان - 21.32 
2- رضا قاسمی - استقلال تهران - 21.40 
3- محمدرضا فریدی - ذوب آهن اصفهان - 21.59 

نتیجه پرتاب وزنه:

1- شاهین مهردلان - ذوب آهن اصفهان - 19.36 
2- محمدحسین اسکندری - آسان پرداخت - 18.58 
3- شاهین جعفری - استقلال تهران - 18.40 

نتیجه پرش طول:

1- محمد قائدزاده - ذوب آهن اصفهان - 7.32 
2- سبحان طاهرخانی - آسان پرداخت - 7.24 
3- وحید صدیق - نفت تهران - 7.13

نتیجه پرش سه گام:

1- وحید صدیق - نفت تهران - 16.08 
2- هادی مداحی - استقلال تهران - 15.04 
3- میلاد دریساوی - ذوب آهن اصفهان - 14.98 

نتیجه تیمی:

1- ذوب آهن اصفهان - 156.5  امتیاز
2- استقلال تهران - 147 امتیاز
3- آسان پرداخت - 146 امتیاز 
4- نفت تهران - 113 امتیاز
5- نیروی زمینی - 90 امتیاز
6- دانشگاه یزد - 45 امتیاز
7- مقاومت تهران - 25.5 امتیاز
8- عقاب نیروی هوایی - 23امتیاز
9- رهای کیش - 9 امتیاز
10- اداره بهداشت نیروی هوایی - 5 امتیاز

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی