امروز :
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
::
22 شوال 1440
::
Jun-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

صفرزاده: ۴۰۰ متر دوی مرگ است/ برای کسب مدال مجبور شدم زمین بخورم

صفرزاده: ۴۰۰ متر دوی مرگ است/ برای کسب مدال مجبور شدم زمین بخورم

دونده سرعتی کشورمان که نزدیک خط پایان رقابت های دوی ۴۰۰ متر کلاس T12 زمین خورد و عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد، گفت: مجبور شدم زمین بخورم تا عنوان نایب قهرمانی را به دست آورم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از جاکارتا، هاجر صفرزاده که 2 مدال نقره و یک برنز بازی های پاراآسیایی جاکارتا را کسب کرده است، درباره رقابتش در دوی 400 متر گفت: متاسفانه ۴۰۰ متر دوی مرگ است و من رقابت سختی با نفر سوم داشتم؛ در شرایطی که نزدیک بود نفر سوم از من عبور کند مجبور شدم خودم را به زمین بزنم و از خط پایان عبور کنم.

وی که از ناحیه کتف و کمر دچار آسیب دیدگی شده است، افزود: شرایط خیلی بهتری دارم؛ بدون شک بازی های پاراآسیایی سطح خیلی بالایی دارد و دوندگان زیادی از کشورهای زیادی شرکت کرده اند، اما من انتظار کسب مدال نقره نداشتم و می خواستم نتیجه بهتری کسب کنم.

دونده سرعتی بانوان کشورمان که نخستین حضور خود را در بازی های پاراآسیایی را تجربه می کرد، گفت: نخستین تجربه من در این بازی ها بود، اما با روحیه دیگری در مسابقات شرکت کردم که در دوی ۲۰۰ متر نقره و در ۱۰۰ متر برنز گرفتم. من 3 مدال کسب کردم، اما از خودم راضی نبودم. امیدوارم توانسته باشم پاسخ زحمات مربی و خانواده و کسانی که برایم زحمت کشیدند را داده باشم. امیدوارم توانسته باشم همه را شاد کنم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی