امروز :
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
::
17 شوال 1440
::
Jun-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

توخل:می‌دانستیم که لیورپول فضای زیادی به ما نمی‌دهد/در بازی های آینده وضعیتمان بهتر می‌شود

توخل:می‌دانستیم که لیورپول فضای زیادی به ما نمی‌دهد/در بازی های آینده وضعیتمان بهتر می‌شود

سرمربی پاری سن ژرمن پس از شکست مقابل لیورپول گفت: در این بازی تلاش کردیم تا آرامش بازی را بوسیله برنات و مونییه کسب کنیم و از سرعت نیمار و ام باپه نهایت استفاده را ببریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال لیورپول شب گذشته در بازی رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آنفیلد میزبان پاری سن ژرمن بود که موفق با نتیجه 3 بر 2 بر رقیب قدرتمندی فرانسوی‌اش غلبه کند.

توخل، سرمربی پاری سن ژرمن پس از این دیدار در مصاحبه با روزنامه اکیپ فرانسه گفت: ما در این بازی با سیستم 3-3-4 بازی کردیم چون مطمئن بودیم که لیورپول فضای زیادی برای نیمار، بازی‌ساز ما نمی‌دهد. در این بازی تلاش کردیم تا آرامش بازی بوسیله برنات و مونییه کسب کنیم و از سرعت نیمار و ام باپه نهایت استفاده را کنیم.

وی افزود: انتخاب‌های من در این بازی درست بود و هر کس که مستحق بازی بود به میدان فرستادم. ما در این بازی وراتی را به خاطر محرومیت در ترکیب نداشتیم. به ترکیب اعتماد کردم که به آن ایمان داشتم چون در این چنین بازی هایی نمی‌توان چیزی را آزمایش کرد و باید ترکیبی را به میدان بفرستید که پیش از این درس پس داده باشند.

سرمربی پاری سن ژرمن در پایان گفت: بازی ما با لیورپول اولین دیدار ما در لیگ قهرمانان اروپا بود و پیشرفت و بهبود یک شبه به دست نمی‌آید. من به نیمار، ام باپه و کاوانی ایمان دارم و آنها در بازی‌های آینده می‌توانند بهتر از این‌ها عمل کنند.

انتهای پیام/

 

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی