امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

جایگاه خبرنگاران تسخیر شد!/ اولین حضور سرپرست جدید نفت آبادان

جایگاه خبرنگاران تسخیر شد!/ اولین حضور سرپرست جدید نفت آبادان

در اقدامی عجیب اعضای صدا و سیما به جایگاه خبرنگاران رفتند و خبرنگاران مجبور به ترک جایگاه شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، نفت آبادان و تراکتورسازی در دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 20 به مصاف یکدیگر رفتند.

* زمین چمن ورزشگاه تختی آبادان از کیفیت مناسب و رنگ قابل قبولی نسبت به بازی‌های گذشته صنعت نفت برخوردار است، تعطیلی مسابقات در 20 روز گذشته از عمده دلایل بهبود شرایط چمن ورزشگاه تختی آبادان است.

* دو تیم صنعت نفت و تراکتورسازی 90 دقیقه پیش از آغاز این دیدار وارد ورزشگاه شدند، دروازه‌بانان تیم میهمان از ساعت 19، و سنگربانان صنعت نفت با 10 دقیقه تأخیر تمرین خود را پیش از آغاز این دیدار آغاز کردند.

* بلیط فروشی این دیدار از ساعت 16 و باز شدن درب‌های ورزشگاه که اعلام شده بود از ساعت 18 صورت خواهد گرفت، با 40 دقیقه تأخیر محقق شد.

* در فاصله 45 دقیقه تا آغاز این دیدار استقبال مناسبی از این دیدار صورت نگرفته بود و جمعیت حاضر در ورزشگاه از 1000 نفر تجاوز نمی‌کرد.

* تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از چند دیداری که بدون سرپرست در مسابقات حضور پیدا می‌کرد، امروز مرتضی دهداری‌پور را به عنوان مدیر تیم بر روی نیمکت همراه خود دارد، دهداری‌پور یکی از پرسنل این باشگاه است که روز گذشته به این سمت منصوب شد.

* پس از کش و قوس‌های فراوان یک دستگاه ارائه دهنده اینترنت برای خبرنگاران در جایگاه اصحاب رسانه تعبیه شده اما این سرویس فاقد کیفیت و قابل استفاده نیست، همچننین افت سرعت اینترنت اپراتورهای مخابراتی کار اطلاعرسانی را در ورزشگاه صعوبت بخشیده است.

* هیأت فوتبال آبادان به عنوان برگزار کننده این مسابقات، همکاری لازم را با اصحاب رسانه نداشته و از پرسنل هماهنگ کننده جهت ارائه لیست مسابقه به اصحاب رسانه برخوردار نیست.

* صداوسمای مرکز آبادان بدون هماهنگی جایگاه خبرنگاران را اشغال کرد که این موضوع موجب شد تا درگیری لفظی شدیدی صورت گرفت، در حال حاضر خبرنگاران در ورزشگاه تختی آبادان جایگاه ندارند.

* مسعود شجاعی و اشگاه ن دژاگه دو بازیکن ملی‌پوش تراکتورسازی از روی نیمکت بازی را نظاره می‌کنند.

انتهای پیام/ر

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی