امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

قلیچ‌خانی: سنگ به گیج‌گاهم خورد و بیهوش شدم

قلیچ‌خانی: سنگ به گیج‌گاهم خورد و بیهوش شدم

رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی، گفت: یک سنگ سرگردان به سر من برخورد کرد. در بین سکوها در حال آرام کردن بچه‌ها بودیم که یک مرتبه نمی‌دانم از کدام طرف سنگی آمد و به سرم برخورد کرد.

اسماعیل قلیچ‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه روز گذشته در ورزشگاه آزادی از ناحیه سر دچار مصدومیت شد، گفت: یک سنگ سرگردان به سر من برخورد کرد. در بین سکوها در حال آرام کردن بچه‌ها بودیم و از آنها می‌خواستم آرامش خود را حفظ کنند و در شرایطی که وضعیت خوب بود یک مرتبه نمی‌دانم از کدام طرف سنگی آمد به سرم اصابت کرد. این سنگ درست به گیج‌گاه من برخورد کرد و چند دقیقه بیهوش بودم. این اتفاق جو را دوباره متشنج کرد. در کل سنگی سرگردان از طرف دوستانمان در جایگاه استقلال به این طرف آمد که متاسفانه به سرم برخورد کرد.

وی در مورد اتفاقات تلخی که دیروز رخ داد، عنوان کرد:‌ جو ورزشگاه را آرام کرده بودیم و همه را به این طرف کشیده بودیم اما متاسفانه یک فرد مغرض سنگی پرتاب کرد و باعث مصدومیتم شد.

رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی در مورد فیلم‌هایی که قبل از بازی منتشر شد و هواداران تراکتورسازی در حال تخریب داربست‌های بین سکوها و پرتاب سنگ بودند، گفت: حقیت این است که من قبل از بازی روی سکوها نبودم و کارهایمان را در پائین زمین انجام می‌دادیم. وقتی به سکوها رسیدم دیدم درگیری به وجود آمده است. خدا را شاهد می‌گیرم که نمی‌دانم شروع ماجرا چه بوده و چه کسی دعوا را شروع کرده است وقتی من رسیدیم دعوا به وجود آمده بود. از دیروز هم فیلمی مشاهده نکردم. صبح امروز به مراجع ذیربط مراجعه کردم تا موضوع برخی دوستانمان که دستگیر شدند را پیگیری کنم.

وی مورد اینکه قبل از بازی طرفین بیانیه دادند و از یکدیگر تمجید کردند اما در جریان بازی با یکدیگر درگیر شدند، گفت:‌ همیشه با لیدرهای استقلال همتی و افشار تلاش می‌کنیم جو خوبی در ورزشگاه به وجود بیاید اما در بازی اتفاقاتی رخ می‌دهد که از کنترل همه خارج است.

قلیچخانی در مورد اینکه چه راهکاری برای حل این مشکلات دارد، تصریح کرد: افراد اندیشمند و متخصصان فرهنگی باید در این مورد تحقیق کنند و راه حل مناسبی را پیدا کنند. ما به حد توان خودمان سعی می‌کنیم گوشه‌ای از کار را بگیریم اما و اجازه ایجاد تنش ندهیم اما همه افرادی که دستی در کار دارند می‌دانند که گاهی کنترل اتفاقات از اختیار هم خارج می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا قبل از بازی لیدرهای تراکتورسازی برای جلوگیری از ایجاد درگیری و عدم سر دادن شعارهای نا مناسب توجیه شده بودند، عنوان کرد: همیشه توجیه می‌کنیم و سعی می‌کنیم درگیری پیش نیاید اما گاهی اتفاقاتی می‌افتد که دیگر کنترل دست کسی نیست. به علاقمندان همیشه توصیه لازم را می‌کنیم. نمی‌دانم دیروز مشکل از کجا شروع شد.

رئیس کانون هواداران تراکتورسازی در مورد اینکه چه تعداد از هواداران تیمش دستگیر شده‌اند، اظهار داشت: یک اتوبوس در حال بازگشت بوده و در گوشه‌ای دو نفر درگیر شده بودند. به قول قدیمی‌ها گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری. افراد این اتوبوس اصلا اهل درگیری نبودند و نیستند.

انتهای پیام/ر

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی