امروز :
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
::
23 رمضان 1440
::
May-27-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

شاو:یکی از بهترین دوران فوتبالم را امشب تجربه کردم

شاو:یکی از بهترین دوران فوتبالم را امشب تجربه کردم

مدافع کناری شیاطین سرخ باوردارد یکی از بهترین لحظاتی که همراه با شیاطین سرخ تجربه کرده، بازی افتتاحیه فصل جدید لیگ انگلیس بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، لوک شاو شب گذشته در مصاف افتتاحیه فصل جدید لیگ برتر، سهم بسزایی در کسب هر 3 امتیاز بازی برای تیم ژوزه مورینیو داشت.

بعد از آنکه پوگبا دقیقه 3 از روی نقطه پنالتی گل نخست یونایتدها را زد، شاو دقیقه 83 موفق به زدن به گل دوم شد تا گلی که لسترسیتی دقیقه 2+90 به ثمررساندند، تاثیری در برد سرخ‌پوشان نداشته باشد.

 

شاو 23 ساله که در دوران حضورش در اولدترافورد همواره با مشکل مصدومیت‌های پرشمار دست به گریبان بوده، توانست با گلزنی خودی نشان دهد.

وی بعد از بازی  اظهارداشت:در تمام دوران حضورم در اینجا، با مشکلاتی دست به گریبان بودم.فکرمی‌کنم یکی از بهترین لحظات حضورم در اینجا را امشب تجربه کردم.

ملی‌پوش جوان ادامه داد:پیش از شروع فصل، محکم و منظم تمرین کردم.زمان زیادی داشتم که در مورد عملکردم فکر کنم.تلاش کردم روی نقاط ضعف کارکنم.اکنون هم یقین دارم که می‌توانم از آنچه نشان دادم، بهتر بازی کنم.تمام تلاشم این است که بازی‌‌های خوبم را به سرمربی تیم نشان داده و او را متقاعد کنم.

شاو از سال 2014 تاکنون 44 بازی برای تیم نخست شهر منچستر بازی کرده است.

انتهای پیام/ا

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی