امروز :
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
::
23 رمضان 1440
::
May-27-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

آزادکاران ۵ وزرن دوم کشورمان حریفان خود را شناختند/ آغاز مسابقات از فردا

آزادکاران ۵ وزرن دوم کشورمان حریفان خود را شناختند/ آغاز مسابقات از فردا

قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا، ظهر امروز در شهر دهلی‌نو کشور هند برگزار شد که نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 13 نفر شرکت کرده‌اند، مجید داستان در دور نخست به مصاف حاجی مراداف از قرقیزستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی‌گیران چین و تاجیکستان می‌رود.

در وزن 74 کیلوگرم علی سوادکوهی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف عثمان اف از ازبکستان می‌رود. در این وزن 13 نفر حضور دارند.

در وزن 86 کیلوگرم سیدسجاد سیدی در دور اول با دیپاک پونیا از هند کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده کشتی میان نمایندگان پاکستان و قزاقستان روبرو می‌شود. در این وزن 11 نفر حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند رقابت‌ها به صورت دوره‌ای (نوردیک) برگزار می‌شود، عباس فروتن در مرحله گروهی با کشتی‌گیران چین و ازبکستان کشتی می‌گیرد.

در وزن 125 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، امیر یاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با اردنباتار از مغولستان کشتی می‌گیرد.

رقابت‌های اوزان فوق فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ک

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی