امروز :
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
::
19 رجب 1440
::
Mar-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

عشقی: در اردوی هند نقاط ضعف‌مان را شناسایی و نقاط قوت‌مان را بهبود می‌بخشیم/اگر نوبتی هم باشد نوبت قهرمانی ما است

عشقی: در اردوی هند نقاط ضعف‌مان را شناسایی و نقاط قوت‌مان را بهبود می‌بخشیم/اگر نوبتی هم باشد نوبت قهرمانی ما است

کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان گفت: قرار است در اردوی هند نقاط ضعف‌مان را شناسایی و نقاط قوت‌مان را بهبود ببخشیم و با آمادگی کامل بتوانیم به آن جایگاهی که لیاقتش را داریم، برسیم.

مرضیه عشقی کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت:‌ مجمع سالیانه فدراسیون کبدی برگزار شد و خانم محمدیان معاونت بانوان وزارت ورزش قول‌های خوبی برای بهبود وضعیت کبدی بانوان دادند که ما از این بابت بسیار خوشحال هستیم و آن را به فال نیک می‌گیریم.

وی افزود: ما به بازی‌های آسیایی اندونزی بسیار نزدیک هستیم و تیم ملی شرایط بسیار خوبی دارد و به ۸۰ درصد از آمادگی رسیده‌ایم و در اردویی که قرار است در هند برگزار کنیم آن درصد باقیمانده هم آماده شویم و با آمادگی کامل به جاکارتا اعزام خواهیم شد. قرار است در اردوی هند نقاط ضعف‌مان را شناسایی و نقاط قوت‌مان را بهبود ببخشیم و با آمادگی کامل بتوانیم به آن جایگاهی که لیاقتش را داریم، برسیم.

عشقی در خصوص بازی‌های آسیایی اندونزی اذعان داشت: این سومین بازی‌های آسیایی است که من در آن شرکت می‌کنم. ما در گوانجو به مقام سوم دست یافتیم، در اینچئون نایب قهرمان شدیم و اگر نوبتی هم باشد نوبت قهرمانی ما است. امیدوارم با همت بچه‌ها و تلاش‌های فدراسیون بتوانیم بهترین عنوان را در جاکارتا کسب کنیم من به شخصه به عنوان کاپیتان تیم ملی از نزدیک می‌بینم که تمام بچه‌ها از صمیم قلب دوست دارند به قهرمانی بازی‌های آسیایی دست پیدا کنند. آنها خواهند جنگید تا بهترین نتیجه را در اندونزی کسب کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا طلسم شکست‌ناپذیری هند در بازی‌های آسیا توسط ایران شکسته خواهد شد، گفت: چرا که نه، امسال ما آنقدر خوب تمرین کرده‌ایم و بچه‌ها با انگیزه زیاد و تلفیقی از جوانان و با انگیزه‌ها فکر می‌کنم با انگیزه بازیکنان جوان و تجربه بازیکنان قدیمی بتوانیم این طلسم را بشکنیم و تیم قدرتمند هند را شکست دهیم. ما با حمایت‌های مربی هندی توانسته‌ایم تیم‌مان را متحول کنیم ما برای گرفتن طلا چیزی کم ندارم و همه چیز در این مدت برای ما مهیا بوده است.

کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان در خصوص مربی هندی تیم ملی تصریح کرد: کار با این مربی تجربه بسیار خوبی بود. هند مهد کبدی دنیا است و ایشان در این زمینه تحصیلات آکادمیک دارند ایشان از لحاظ عملی هم تجربه بسیار خوبی دارند که تلفیق این دو توانست به بانوان کبدی تیم ملی کمک بسیاری کند ما از ایشان خیلی چیزها یاد گرفتیم و موفقیت‌های بسیاری را با ایشان به دست آوردیم ما چیزی از تیم هند کم ندارم چون با یک سرمربی هندی تمرین کرده‌ایم و تمام تکنیک و تاکتیک‌های هندی را از او یاد گرفته‌ایم. البته امسال کره جنوبی، چین، تایلند و سریلانکا هم حریفان قدرتمندی برای ما خواهند بود و ما فقط نباید روی تیم هند تمرکز کنیم. البته امیدوارم در این مسابقات پله پله تیم‌ها را شکست دهیم و در نهایت در بازی فینال بتوانیم یک بازی جذابی را به نمایش بگذاریم.

عشقی در خصوص تغییر در مدیریت فدراسیون هم عنوان کرد:‌ آقای اورسجی یک مدیر جوان ولی با تجربه است. انصافاً ایشان برای پیشرفت وضعیت کبدی تلاش‌های بسیاری کردند و آقای ابرسجدی با آمدن‌شان به فدراسیون نه تنها آقای مقصودلو را ادامه دادند بلکه تلاش‌های مضاعفی هم انجام دادند و فکر می‌کنم شرایط از گذشته هم بهتر شود. ما در بخش بانوان هم مدیریت بسیار خوبی در فدراسیون شاهد بودیم. ما مربی روانشناس و بدنساز خیلی خوبی هم در تیم ملی‌ داریم و همه چیز آماده برای رسیدن به هدف نهایی است.

انتهای پیام/ک

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی