امروز :
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
::
23 رمضان 1440
::
May-27-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مرادی: انتظارات از تیم وزنه‌برداری جوانان بالا بود/ عنوان قوی‌ترین مرد جهان را پس می‌گیریم

مرادی: انتظارات از تیم وزنه‌برداری جوانان بالا بود/ عنوان قوی‌ترین مرد جهان را پس می‌گیریم

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: با توجه به اینکه در 2دوره قبلی قهرمان جهان شده بودیم، انتظارات از تیم جوانان بالا بود.

علی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان در مسابقات جهانی گفت: با توجه به اینکه در 2دوره قبلی قهرمان شده بودیم، انتظارات از تیم بالا بود. خوشبختانه با عملکرد خوب کادر فنی و وزنه‌برداران موفق شدیم انتظارات را برآورده کرده و علاوه بر کسب مدال‌های خوشرنگ، موفق به دفاع از عنوان قهرمانی نیز شویم. 

وی در خصوص تغییر اوزان وزنه‌برداری و برنامه‌های فدراسیون برای هماهنگی با این موضوع، گفت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم، همین جوانان به اردوهای تیم ملی بزرگسالان اضافه خواهند شد تا پشتوانه خوبی برای تیم ملی باشند و حمایت‌های بیشتری از آنها داشته باشیم. مطمئنا برخی از این جوانان آینده خوبی برای خود و وزنه‌برداری ایران رقم می‌زنند.

مرادی ادامه داد: در اسرع وقت مسابقات قهرمانی کشور را با توجه به اوزان جدید برگزار خواهیم کرد و در تمام رویدادها، آزمایش کنترل دوپینگ را انجام خواهیم داد. حتی در مسابقات کشوری نیز این رویکرد وجود دارد. در سال‌های اخیر کنترل منظمی روی موضوع دوپینگ داشته و داریم و در حالی‌که اکثر کشورها با این معضل دست به گریبانند، اما خداراشکر ما مشکل خاصی نداریم و وزنه‌برداری ما پاک است.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری درباره انتقاداتی که از او برای حمایت از کیانوش رستمی می‌شود، گفت: توضیحات لازم در این خصوص داده شده است و طبق روال و در چهارچوب مورد نظر کارها دنبال می‌شود. 

 

مرادی درباره قهرمانی وزنه‌بردار سنگین‌وزن ما در مسابقات جوانان جهان و اینکه آیا می‌توانیم به بازپس‌گیری عنوان قوی‌ترین مرد جهان در رده سنی بزرگسالان امیدوار باشیم، گفت: جوانانی که در حال حاضر فعالیت می‌کنند، مورد حمایت ما هستند و آینده متعلق به آنهاست. در آینده نه چندان دور در المپیک نوجوانان هم خواهید دید که نمایندگان ما در بین نفرات برتر قرار خواهند گرفت و امیدواریم این عنوان را پس بگیریم هر چند هیچ چیز مطلق نیست، همانطور که در مقطعی این عنوان دراختیار ایران بود و حالا در اختیار کشور دیگری است، اما یکی از اهداف ما بازپس‌گیری عنوان قوی‌ترین مرد جهان است. 

مرادی در پایان خاطرنشان کرد: از مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به خاطر حمایت‌هایی که داشتند تشکر می‌کنیم و امیدواریم باز هم بتوانیم دل مردم کشور را با این قهرمانی‌های شاد کنیم. 

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی