امروز :
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
::
14 شوال 1440
::
Jun-17-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

تمدید مهلت ارسال آثار به برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

تمدید مهلت ارسال آثار به برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مهلت ارسال آثار پژوهشگران و صاحب‌نظران حوزه‌های کودک و نوجوان به دهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تمدید شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، مهلت ارسال آثار پژوهشگران و صاحب‌نظران حوزه‌های کودک و نوجوان به دهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تمدید شد.

علاقه‌مندان می‌توانند چکیده مقاله‌ها و پروپوزال خود را تا 8 مهر و اصل مقاله‌ها، گزارش طرح‌های پژوهشی، اقدام پژوهی، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری خود را تا 15 آبان 1397 به دبیرخانه این ویژه‌برنامه ارسال کنند که نتایج آن 20 آذر ماه اعلام شده و ویژه‌برنامه هفته پژوهش نیز 25 آذرماه برگزار می‌شود.

براساس فراخوان این دوره، «مهارت‌های زندگی» و «قصه و قصه‌گویی» محورهای ویژه برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

در عین حال، فن‌آوری‌های نوین و فضای مجازی، رسانه، تعلیم و تربیت، کتاب و کتابخوانی، نشریه‌ها و مطبوعات، سرگرمی‌ها و اسباب‌بازی‌ها، هنر، ادبیات، اوقات فراغت، نیازهای تخصصی و صلاحیت‌های عمومی مربی و استانداردهای فضای کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی و هنری از جمله محورهای پژوهش در حوزه کودک و نوجوان است که از سوی داوران این رویداد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آثاری که در فاصله زمانی مهر 1396 تا مهر1397 کامل شده، آثاری که به صورت فردی یا گروهی (حداکثر 3 نفر) آماده شده، آثاری که به سایر جشنواره‌ها ارسال نشده، آثاری که تنها گردآوری مطالب، برداشت مستقیم از منبع و خارج از محورهای اعلامی باشد و مقاله‌هایی که علمی ـ پژوهشی، علمی ترویجی یا مروری، مطالعات موردی و تحلیلی انتقادی باشد، در دوره دهم هفته پژوهش پذیرفته و بررسی می‌شوند.

همچنین میزان انطباق موضوع با محورهای پژوهش، میزان ارتباط پژوهش با اهداف و سیاست‌های کانون، قابلیت برخورداری از کاربست در فعالیت‌های خرد و کلان کانون و رعایت قالب استاندارد مقاله، طرح پژوهشی، اقدام پژوهی و پایان‌نامه نیز از جمله معیارهای بررسی و انتخاب آثار به شمار می‌رود.

ویژه‌برنامه‌های دهمین دوره هفته‌ پژوهش با هدف بهبود کمی و کیفی فعالیت‌های کانون با توجه به سیاست‌های معاونت فرهنگی، روزآمدسازی فعالیت‌ها و اقدام‌ها از طریق پژوهش‌های کاربردی، کمک به ارتقای فعالیت‌های پژوهشی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ایجاد زمینه مناسب برای اشاعه و کاربست پژوهش‌های بنیادی و کاربردی و معرفی پژوهشگران برتر و تقویت‌ساز و کارهای انگیزشی این فعالیت در کانون برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت برای آگاهی بیش‌تر از چگونگی و شیوه‌ برگزاری این رویداد می‌توانند با شماره‌های 88971379- 09376533973 دبیرخانه‌ مرکزی هفته پژوهش تماس بگیرند و یا با پست الکترونیکی به نشانیاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث