امروز :
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
::
14 شوال 1440
::
Jun-17-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

حکیم‌زاده: مدت زمان اجرای مراسم روز شکوفه‌ها کمتر از یک ساعت باشد

حکیم‌زاده: مدت زمان اجرای مراسم روز شکوفه‌ها کمتر از یک ساعت باشد

بر اساس توصیه معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش به مدیران مدارس، با توجه به تقارن ایام سوگواری، ضمن رعایت شعائر مذهبی و حفظ حرمت ایام محرم، مدت زمان اجرای مراسم کمتر از یک ساعت باشد تا نونهالان و خانواده آنان خسته نشوند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مراسم رسمی آغاز سال تحصیلی جدید در روز‌ شنبه ۳۱ شهریور ماه برای نوآموزان پیش‌دبستانی و دانش‌آموزان کلاس اولی همزمان با سالروز شهادت امام سجاد(ع) در سراسر کشور برگزار می‌شود.

بر اساس توصیه رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، مدیران مدارس موظفند با توجه به تقارن ایام سوگواری، ضمن رعایت شعائر مذهبی و حفظ حرمت ایام محرم، از به کار بردن واژه جشن خودداری کرده و نیز مدت زمان اجرای مراسم کمتر از یک ساعت باشد تا نونهالان و خانواده آنان خسته نشوند.

هدف از اجرای این برنامه رسمیت بخشیدن به سال تحصیلی جدید، آشنایی نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان کلاس اول با دبستان و نیز حفظ، تکریم و عزت بخشی به «مدرسه حسینی» و «مکتب حسینی» است.

همانگونه قبلا نیز اطلاع رسانی شد هیچ گونه تغییری در زمان شروع مدارس به وجود نیامده است و دبستان‌ها مانند گذشته از ۳۱ شهریورماه دایر است.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث