امروز :
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
::
23 رمضان 1440
::
May-27-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی برای رفع آسیب‌های اجتماعی

لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی برای رفع آسیب‌های اجتماعی

وزیر کشور در جمع خبرنگاران گفت: برای برطرف شدن معضلات اجتماعی نیاز است دستگاه‌های اجرایی راه‌کارهای خود را ارائه دهند تا با تقسیم کار انجام شده بتوانیم با سرعت بیشتری آسیب‌ها را بررسی و برطرف کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، امروز در حاشیه نشست شورای اجتماعی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شورای اجتماعی امروز به موضوع آسیب های اجتماعی در تهران اختصاص داشت و دستگاههای مرتبط گزارشات مختلفی ارائه دادند.

رحمانی فضلی ادامه داد: گزارش‌های مفصلی از جانب شهرداری ارائه شد؛ هم‌چنین سازمان‌های بهزیستی، نیروی انتظامی و قوه قضائیه بر دو محور اصلی اعتیاد و حاشیه نشینی گزارش‌هایی در دست اقدام در اختیار دارند.

وی تصریح کرد: نتایجی که تا به حال حاصل شده مورد ارزیابی قرار گرفت و اقداماتی که باید از حال به بعد انجام شود نیز بررسی شد.

وزیر کشور تأکید کرد: بین ارگان‌ها تقسیم کار مجدد انجام و درخواست شد، دستگاه‌ها با تمرکز بر مسائل کلان‌شهر اصلی تهران راه‌کارها ارائه شوند. هم‌چنین این شهر به‌دلیل مهاجرت و جمعیت بسیار زیاد خصوصا در اطراف آن و شهرک های اقماری، نیاز به توجه واقعا بالایی دارد که امیدواریم با تقسیم کار انجام شده بتوانیم با سرعت بیشتری آسیب های تهران را بررسی و مدیریت کنیم.


رحمانی فضلی درباره گزارش آسیب‌های اجتماعی که به مقام معظم رهبری ارائه می شود، گفت: گزارش سه‌ماه دیگر آماده و خدمت ایشان اعلام می‌شود.

وی در ارتباط با به‌کارگیری افراد بازنشسته در سمت شهرداری‌ها با وجود تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان افزود: اگر قانون بگوید که بازنشستگان نباید در این پست قرارگیرند، نباید کار کنند و در مدتی که مشخص می شود باید استعفا دهند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث