امروز :
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
::
19 رجب 1440
::
Mar-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

بیلبوردهای اهدایی به خانم بازیگر داد شهردار را در آورد

بیلبوردهای اهدایی به خانم بازیگر داد شهردار را در آورد

شهردار تهران با بیان اینکه برخی مواقع مدیران ما پشت تریبون احساسی عمل می کنند، گفت: شهرداری تهران قصد چنین کاری را نداشت یک نفر صحبتی کرد ولی نه بیلبوردی تحویل داده شد و نه قراردادی منعقد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد علی افشانی شهردار تهران امروز در جلسه شورای اجتماعی کشور درباره بیلبوردهای تبلیغاتی که برای یک سلبریتی در نظر گرفته شده بود، گفت: شهرداری تهران قصد چنین کاری را نداشت یک نفر پشت تریبون صحبتی کرد ولی نه بیلبوردی تحویل داده شد و نه قراردادی منعقد شد.

وی ادامه داد: برخی مواقع مدیران ما پشت تریبون احساسی عمل می کنند و با حساسیت رسانه ها و شبکه های اجتماعی روبرو می شوند. همیشه درابتدا باید ببینیم که آیا عملی انجام می شود یا خیر؟ بعد آن عمل را نقد کنیم.

شهردار تهران در بخش دیگر سخنانش در خصوص نوسازی بافت فرسوده گفت: این کار باید با نگاه توسعه محله صورت بگیرد و همزمان با این که ساختمان های ناایمن تخریب و بازسازی می شوند خدمات دیگر شامل خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و ورزشی و ایجاد فضاهای تفریحی نیز در نظر گرفته شود.

وی همچنین به آسیب های اجتماعی در تهران اشاره کرد و گفت: در جلسه امروز موضوع جمع آوری متکدیان یکی از بحث های مطرح شده بود که با توجه به تقسیم وظایف دستگاهها پیگیری خواهد شد.

به گفته افشانی، بحث گردآوری معتادان متجاهر در این جلسه بررسی شد و گردآوری اینها از سطح شهر چهره پایتخت را عوض خواهد کرد، طی سال آینده با همکاری استانداری و سایر دستگاهها امیدواریم که چهره شهر را متفاوت از امروز ببینیم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث