امروز :
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
::
18 رمضان 1440
::
May-22-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

در همایش «دختران انقلاب» شرکت می کنیم/عده ای از برگزاری این همایش بهم ریخته‌اند

در همایش «دختران انقلاب» شرکت می کنیم/عده ای از برگزاری این همایش بهم ریخته‌اند

پدرشهید محمد حسین حدادیان با تأکید بر شرکت فعال خود، همراه خانواده در همایش «دختران انقلاب» گفت: متاسفانه می‌بینیم خیلی از افراد از برگزاری این همایش بهم ریخته‌اند.

فرهاد حدادیان، پدر شهید محمد حسین حدادیان که در فتنه دی ماه گذشته آشوبگران به شهادت رسید، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس درباره برگزاری همایش عفاف و حجاب با عنوان «دختران انقلاب» با تأکید بر شرکت فعال خود همراه خانواده در این همایش، اظهار داشت:با توجه به تهاجم فرهنگی که در حال حاضر وجود دارد نیاز به برگزاری چنین همایشی احساس می شد.

وی ادامه داد: بنده قبلاً نیز به همراه خانواده در چنین همایشی شرکت کرده بودم و برگزاری چنین همایشی با توجه به هجمه فرهنگی که بر کشور حاکم است خیلی خوب است، اما متاسفانه می‌بینیم خیلی از افراد از برگزاری این همایش بهم ریخته‌اند و برخی از دوستان نیز حرف‌هایی می‌زنند که از حلقوم دشمن برمی آید.

پدر شهید حدادیان افزود: خارج از مرزها در خصوص برگزاری «چهارشنبه سفید» این همه مانور دادند اما برخی سکوت کردند؛ در صورتی که حالا عده‌ای برای برگزاری  همایش «دختران انقلاب» چوب لای چرخ می‌گذارند.

حدادیان با تأکید بر اینکه برگزاری همایش دختران انقلاب یک امر به معروف است،تصریح کرد: برگزاری این همایش در حدی است که دختران انقلاب با انقلاب و رویکرد امروزی آن آشنا می‌شوند و پیش بینی می‌کنم خروجی این همایش خوب باشد.

به گزارش فارس، همایش دختران انقلاب امروز (پنج‌شنبه) 21 تیرماه در حسینیه شهید همت، مقابل ایستگاه مترو شهدا از ساعت 16 تا 19 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث