امروز :
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
::
18 ذو القعدة 1440
::
Jul-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

شورای عالی اقتصادی ضمن استفاده از همه ظرفیت‌ها اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد

شورای عالی اقتصادی ضمن استفاده از همه ظرفیت‌ها اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب که هر تصمیمی که در شورای عالی اقتصادی اتخاذ شد اجرایی و عملیاتی شود. لازم است شورای عالی اقتصادی اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد و از همه ظرفیت‌ها برای بهبود شرایط استفاده کند.

حمید بنایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس‌، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: باید برای برون رفت از مشکلات اقتصادی موجود از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم، اگرچه مشکلات ما زیاد است اما ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های کشور نیز زیاد است و اینکه بگوییم نمی‌شود درست نیست اما حتما می‌توانیم موفق باشیم. 

وی افزود: ما 40 سال است که در این کشور جنگ و تحریم‌ها و بحران‌ها را مدیریت و از آنها عبور کرده‌ایم. امروز هم وارد یک جنگ اقتصادی شده‌ایم. این جنگ اقتصادی در مرحله اول یک فرماندهی قوی می‌خواهد. 

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: با درایت رهبر معظم انقلاب شورای عالی اقتصادی تشکیل شد و رهبر معظم انقلاب بر استفاده از همه ظرفیت‌ها تاکید کردند و  عنوان کردند که هر تصمیمی که در شورای عالی اقتصادی اتخاذ شد اجرایی و عملیاتی شود. لازم است شورای عالی اقتصادی اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهد و از همه ظرفیت‌ها برای بهبود شرایط استفاده کند. 

بنایی خاطرنشان کرد: ما کشور دست و پابسته و فقیری نیستیم. ما علاوه بر ذخایر نفتی از ذخایر معدنی گردشگری و همچنین مزیت‌های بسیاری برخوردار هستیم و می‌توانیم از توانمندی‌هایی که انقلاب و مردم برای ما ایجاد کرده است استفاده کنیم. 

وی افزود: اینکه ما بنشینیم در یک اتاقی و برای مردم تصمیم بگیریم درست نیست بلکه باید از همه ظرفیت‌ها و به ویژه نخبگان و دلسوزان انقلاب و نظام از همه طیف‌ها و گروه‌ها برای بهبود شرایط اقتصادی استفاده کنیم و کسانی که در این زمینه ایده و نظری دارند از ایده و نظرشان استفاده کنیم. 

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به به نام چند نفر از اقتصاددانان برای خروج از بحران اقتصادی در کشور اظهار داشت: انتظار است که دولت به این موارد بیشتر توجه داشته باشد و از نخبگان و صاحب‌نظران دعوت و از نظر آنها استفاده کند و قطعاً ما با خرد جمعی می‌توانیم بر همه مشکلات فائق بیاییم. 

بنایی در پایان خاطرنشان کرد: درست است که مردم در فشار و تنگنای اقتصادی به سر می‌برند اما می‌توان وضعیت را تغییر داد و از این شرایط خارج شد و باید برای این منظور اراده قوی داشت. 

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی