امروز :
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
::
20 ذو القعدة 1440
::
Jul-22-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

دیدار رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با یکی از آزادگان جانباز دفاع مقدس

دیدار رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با یکی از آزادگان جانباز دفاع مقدس

رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش صبح امروز با سرهنگ جانباز آزاده علی کهندانی از پیشکسوتان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری فارس و به نقل از به روابط عمومی ستاد ارتش،  حجت الاسلام حسین صنعت پور امیری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش صبح امروز به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با سرهنگ جانباز آزاده علی کهندانی از پیشکسوتان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

در این دیدار صمیمانه که در منزل سرهنگ کهندانی صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین صنعت پور ضمن تشکر از تمامی زحمات و ایثارگری های این جانباز آزاده در دوران خدمتش در مجموعه عقیدتی سیاسی و قدردانی از صبر و بردبای وی در دوران اسارت، گفت: هرگونه تلاش، کوشش، سختی و زحمتی که متحمل شدید، توشه قیامت شما خواهد بود و ایثارگری در راه اعتلای اسلام، افتخار بزرگی است که نصیب شما شده است.

گفتنی است، سرهنگ آزاده جانباز علی کهندانی جمعی اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده که در دوران دفاع مقدس با 55 درصد جانبازی در عملیات سراسری نفت شهر در تاریخ 31 تیرماه 1367 به اسارت رژیم بعثی عراق درآمد و پس تحمل دوران اسارت در تاریخ 21 شهریور 1369 آزاد شده و به میهن اسلامی بازگشت.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی