امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

حضور لاریجانی در نشست کمیسیون اجتماعی/بررسی روند تقنینی در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی

حضور لاریجانی در نشست کمیسیون اجتماعی/بررسی روند تقنینی در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی از حضور لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، روح الله بابایی در رابطه با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: بررسی آسیب‌های اجتماعی موضوعی است که در جلسه روز سه شنبه این کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع در شرایط کنونی رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست حضور خواهد داشت، همچنین رحمانی فضلی وزیر کشور نیز در نشست مذکور شرکت خواهد کرد.

در ادامه محمدرضا بادامچی نیز در این خصوص به خبرنگار خانه ملت گفت: در این جلسه به بررسی و پیگیری قوانین مربوط به آسیب‌های اجتماعی، وظایفی که برای شهرداری و محیط زیست مشخص شده است، پرداخته می‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در برنامه ششم توسعه قوانین کافی و تقسیم کار دقیقی برای مهار آسیب های اجتماعی وجود دارد که می‌بایست از طریق سازمان اجتماعی و وزارت کشور پیگیری شود.قطعا اگر وظایف تعیین شده مد نظر مقام معظم رهبری اجرا شود قطعا می‌توانیم آسیب‌های اجتماعی را کنترل کنیم، از این رو در نشست روز سه شنبه تمام این مسائل، اقدامات، برنامه های پیش رو مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی