امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

دانشجویان انقلابی «آتش به اختیار» با ورود آژانس به دانشگاه شهیدبهشتی مقابله می‌کنند

دانشجویان انقلابی «آتش به اختیار» با ورود آژانس به دانشگاه شهیدبهشتی مقابله می‌کنند

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به بازدید احتمالی بازرسان آژانس از این دانشگاه گفت: دانشجویان انقلابی به‌صورت آتش به اختیار با این حرکت مقابله خواهند کرد و دست هر بیگانه‌ای که ثروت ملی را نشانه رفته را قطع می‌کنند.

مصطفی صادق‌محمدی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در واکنش به بازدید احتمالی بازرسان آژانس از این دانشگاه گفت: بازرسی ماموران آژانس بین المللی اتمی از دانشگاه‌ها و مراکز هسته‌ای کشور نقض استقلال ملی و تعرض به عزت ملت ایران علی الخصوص دانشگاهیان است.

وی افزود: علوم بومی کشور، مثل دانش هسته‌ای که پیش از این نیز با اقداماتی نظیر ترور دانشمندان ما، سعی در منع پیشرفت و بومی سازی آن بوده است، ذیل استقلال کشور محسوب می‌شود.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: هرگونه دخالت، ورود و سرک کشی به بهانه راستی آزمایی؛ صدمه و خدشه نقض همان استقلال ملی است. این بازرسی‌ها، نظارت‌ها و تحریم ها از جانب جوامع بین المللی تابع استاندارد های دو گانه می باشد و خارج از عدالت است.

وی گفت: به طوری که در قبال کشور ایران با تحریم و تهدید و نظارت برخورد می‌شود لیکن در برابر کشورهایی مثل اسراییل و دیگر کشورهایی که آشکارا به داشتن بمب هسته‌ای اعتراف می‌کنند موضع، منفعلانه است.

این فعال دانشجویی افزود: این که این بازرسی ها سر زده و بدون اطلاع قبلی مسئولین و حتی بعضاً بدون اطلاع مسئولین دانشگاه است نشان از وادادگی عمیق مسئولین امر است و دقیقا همین جاست که باید گفت بعضی ها به قول مقام معظم رهبری الفبای غیرت را هم نمیدانند فلذا بایستی با این نوع عملکرد، برخورد انقلابی و قاطعانه کرد.

صادق‌محمدی یادآور شد: با اینکه ما در صداقت گفتار و عمل خود، شکی نداریم اما این شکل بازرسی ها به معنای نادیده گرفتن حقوق ملی کشور است و رفتار تحقیرآمیزی برای ملت ایران محسوب می شود و با عزت و غیرت ایرانی همخوانی ندارد.

وی گفت:  قرار بود معاهده‌ برجام همراه با شروط 9 گانه رهبری اجرا شود که در عمل اینگونه نشد. آنچه که ظواهر نشان می دهد این است که دولت و مسئولین با تصویب و پایبندی به برجام، حتی با خروج اسف بار امریکا، قصد جلوگیری از این قبیل اتفاقات نافی عزت را ندارند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی  اظهار داشت: مطمئن باشند دانشجویان انقلابی بصورت آتش به اختیار با این حرکت مقابله خواهند کرد و دست هر بیگانه‌ای که ثروت ملی را نشانه رفته است را قطع خواهند کرد. به قول شهید بهشتی دانشجو موذن جامعه است و اگر خواب‌ بماند نماز مردم قضا می‌شود. بسیجیان دانشگاه شهید بهشتی هرگز نمی‌گذارند این حرکت بی جواب بماند.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی