امروز :
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸
::
21 رجب 1440
::
Mar-27-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ترامپ پیشنهاد پوتین که قبلاً آن را «باورنکردنی» خوانده بود، رد کرد

ترامپ پیشنهاد پوتین که قبلاً آن را «باورنکردنی» خوانده بود، رد کرد

رئیس‌جمهور آمریکا که در روزهای اخیر بابت سخنانش در کنفرانس خبری با همتای روس خود به شدت تحت فشار قرار گرفته روز پنجشنبه «پیشنهاد باورنکردنی» او را رد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، کاخ سفید روز پنجشنبه از اعلام مخالفت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا با پیشنهاد «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه برای بازجویی از مقام‌های آمریکایی خبر داد. 

ترامپ در کنفرانس خبری مشترک با پوتین که روز دوشنبه در شهر «هلسینکی»، پایتخت فنلاند برگزار شد گفت رئیس‌جمهور روسیه به او «پیشنهادی باورنکردنی» در خصوص پرونده تحقیقات مربوط به دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا داده است. 

پیشنهاد پوتین این بود که کرملین به «رابرت مولر»، بازرس ویژه تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا، امکان مصاحبه با ۱۲ افسر متهم‌شده روس در این پرونده را فراهم کند و در مقابل، اجازه داشته باشد از برخی مقام‌های آمریکایی بازجویی کند. 

وزارت دادگستری آمریکا اخیراً ۱۲ افسر اطلاعاتی ارتش روسیه را متهم کرد در سال ۲۰۱۶ برای هک رایانه‌های حزب دموکرات و اثر گذاشتن بر نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تلاش کرده‌اند. روسیه این اتهامات را رد کرده است. 

یکی از مقام‌های آمریکایی که روس‌ها خواستار بازجویی از او شده‌اند «مایکل مک‌فاول»، سفیر سابق آمریکا در مسکو است. 

در حال تکمیل...

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی