امروز :
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
::
22 شوال 1440
::
Jun-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

دستورالعمل مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه‌ها ابلاغ شد

دستورالعمل مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه‌ها ابلاغ شد

دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی طی نامه ای به مدیران ارشد ستادی و استانی این وزارت با تاکید بر لزوم اعمال مدیریت یکپارچه و هماهنگ کاهش مخاطرات و مدیریت بحران سرمازدگی،یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور، «دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور» ابلاغی طی نامه شماره ۷۸۱۰۹ مورخ ۸/۵/۹۷ وزیر کشور و قائم مقام رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.

وی در این نامه تصریح کرده است: با توجه به اهمیت و حساسیت ویژه موضوع، تاکید می نماید ضمن اقدام به موقع، وفق ماده ۶ دستورالعمل مذکور، گزارش عملکرد آن حوزه را به طور مستمر و فصلی به دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی ارسال نمائید.

متن دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی،یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه‌های کشور را از اینجا+ دستورالعمل کشاورزی دستورالعمل کشاورزی + دریافت کنید.

انتهای پیام/ب

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های اقتصادی