امروز :
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
::
14 رجب 1440
::
Mar-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

هفدهمین نشست شنبه‌های انقلاب آغاز شد

هفدهمین نشست شنبه‌های انقلاب آغاز شد

هفدهمین نشست شنبه‌های انقلاب این بار به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی اختصاص دارد که کارشناسان صاحب‌نظر دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب را تشریح خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، هفدهمین نشست شنبه‌های انقلاب با عنوان فناوری اطلاعات و فضای مجازی صبح امروز در محل موزه ارتباطات واقع در میدان امام خمینی آغاز شد. در این برنامه کارنامه ۴۰ ساله فناوری اطلاعات و فضای مجازی در انقلاب اسلامی در زمینه های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از جمله تجهیزات و زیرساخت‌ها، شبکه‌های ارتباطی و مخابراتی، رادارها و ماهواره‌ها، تولیدات محصولات دانش‌بنیان، کسب‌وکارهای الکترونیک، محتوا و پیام‌رسان‌های دیجیتالی، و پیشرفت‌‌های علمی و موقعیت و جایگاه جمهوری اسلامی در مقایسه با قبل از انقلاب و نسبت منطقه و جهان بررسی و تبیین می‌شود.

در این نشست قرار است علی اصغر زارعی جانشین سازمان پدافند غیرعامل، رضا تقی‌پور عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی، مهدی یوسف‌زاده معاون ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فرشید بهجت محمدی، مدیرکل فناوری رسانه‌های نوین صدا و سیما و روح‌الله مومن نسب تحلیلگر فضای مجازی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه فناوری و اطلاعات و فضای مجازی را بیان خواهند کرد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های اقتصادی