امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

آشنایی با فرمول ویژه «داتیس خودرو» برای ریشخند مال باختگان و مسئولان!

آشنایی با فرمول ویژه «داتیس خودرو» برای ریشخند مال باختگان و مسئولان!

تبلیغاتی گوبلزی که هنوز ادامه دارند تا جایی که طی روز‌های اخیر و با انتشار خبر بازداشت مدیرعامل داتیس خودرو، شاهد برگزاری نشستی در این شرکت هستیم که «صمیمانه» توصیف شده و در آن، پدر مدیرعامل شرکت که عضو هیات مدیره است، از سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه خودرو گلایه کرده و گفته: «مشکلات پیش رو مختص شرکت داتیس خودرو نیست و بخش عظیمی از این چالش‌ها مربوط به تصمیم گیری‌های نادرست در حوزه صنعت خودرو کشور بوده است»!

تابناک اجتماعی -
احتمالا درباره دروغ‌های مشهور گوبلز که ارتش نازی بر آن استوار بود زیاده شنیده‌اید، اما آیا دوران اتکا به دروغگویی برای وارونه نشان دادن حقایق گذشته و دیگر نمی‌توان از این شیوه کهنه بهره برد؟

به گزارش «تابناک»، به فاصله چند روز از انتشار خبر دستگیری مدیرعامل‌های فعلی و قبلی شرکت داتیس خودرو ایرانیان و در شرایطی که اظهار نظر مسئولان مختلف از جمله دادستان تهران و سازمان حمایت از مصرف کنندگان، وقوع این اتفاق، محتمل و حتی ناگزیر به نظر می‌رسید، دیگر مدیران این شرکت تلاش وسیعی برای عادی جلوه دادن شرایط دارند.

تلاشی از جنس انتشار آگهی‌های تبلیغاتی، انتشار اخبار رپرتاژی و از آن فراتر، برگزاری نشست‌های صمیمانه با حضور مدعوین ویژه و مقابل دوربین‌هایی که قرار است این اوضاع آرام از دریچه آن‌ها به دید عموم برسد. جلساتی که برای رسیدن به آن‌ها می‌بایست از صف نیرو‌های حراست ویژه گذشت!

این خلاصه وضعیتی است که در این شرکت در جریان است. شرکتی که به گواه سازمان حمایت از مصرف کنندگان، مجوز واردات خودرو به کشور نداشته و به گفته دبیر انجمن واردکنندگان، فراتر از مجوز نداشتن، بی آنکه خودرویی در انبارهایش وجود داشته باشد، اقدام به فروش خودرو نموده است. فروشی که نتیجه آن، شکل گیری پرونده سنگینی است که ظاهرا قرار است بر شمار مال باختگان و شاکیان آن افزوده شود.

همه این‌ها در حالی است که از مدت‌ها پیش پرونده این شرکت در کنار انبوه شرکت‌های فعال در این عرصه که اقدام به پیش فروش خودرو کرده و سبب ساز شکل گیری ۱۵ هزار پرونده قضایی شده‌اند، در دستگاه قضایی مفتوح است و آن گونه که جعفری دولت آبادی، داستان تهران خبر داده، ۵ متهم دارد. متهمانی که حالا می‌دانیم دو تن از ایشان در بازداشت به سر می‌برند.

رویدادی که البته توسط مدیران این شرکت تکذیب می‌شود؛ تکذیبی که البته شفاهی است و در هیچ اطلاعیه و اعلان رسمی ای، حتی در سایت این شرکت ذکر نشده، اما به همه آن‌هایی که به این شرکت مراجعه می‌کنند گفته می‌شود تا این گونه وانمود کنند که اوضاع در داتیس خودرو بسیار آفتابی است؛ آنقدر آفتابی که این شرکت ستاد امدادرسانی نوروزی برای خودرو‌هایی که فروخته تدارک دیده تا هیچ هموطنی در جاده نماند!
 

مشاهده نظرات

منبع : تابناک

جدیدترین فیلم ها :