امروز :
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
::
17 ذو الحجة 1440
::
Aug-18-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

روحانی: در دوران قاجار و پهلوی دو سوم ایران جدا شد/ سخنان رؤسای سه‌قوه در جمع راهپیمایان تهرانی/ از حضور گسترده مردم زیر باران شدید تا حضور «مرضیه هاشمی» در تهران/ تصاویر حضور فرزندان و نوه‌های رهبری در راهپیمایی ۲۲ بهمن

روحانی: در دوران قاجار و پهلوی دو سوم ایران جدا شد/ سخنان رؤسای سه‌قوه در جمع راهپیمایان تهرانی/ از حضور گسترده مردم زیر باران شدید تا حضور «مرضیه هاشمی» در تهران/ تصاویر حضور فرزندان و نوه‌های رهبری در راهپیمایی ۲۲ بهمن

«جشن بزرگ انقلاب» در چهل سالگی با حضور مردم ولایتمدار تهران اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریاد‌های الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و با حمل دست نوشته‌ها بار دیگر خروش خود را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی کشاندند، آغاز شد. مردم تهران از مسیر‌های تعیین شده با شعار‌های خود و با در دست داشتن پلاکارد‌هایی حاوی تصاویر امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در یک نظم و شکوه خاصی در حال حرکت به سمت میدان آزادی هستند.

مراسم راهپیمایی بزرگ روز ۲۲ بهمن به منظور برپایی «جشن بزرگ انقلاب اسلامی» در تهران و سراسر کشور آغاز شد. مردم از ساعت ۹ صبح امروز راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را در بیش از هزار شهر و ۱۰ هزار روستا در سراسر کشور با شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» آغاز کرده اند.

به گزارش «تابناک»، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در حالی همچون سنوات گذشته از ساعت ۹ صبح امروز در تهران و دیگر نقاط کشور آغاز شده است که ایرانیان پرچم غرورآفرین جمهوری اسلامی را دست دارند و شعار‌های «۲۲ بهمن یوم الله - یوم الله» و «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» سر می‌دهند.

بار دیگر مردم ولایتمدار تهران اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریاد‌های «الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و با حمل دست نوشته‌ها» ایستادگی خود پای انقلاب و نظام را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی کشاندند.

«جشن بزرگ انقلاب» تابناک

اکنون مردم تهران از مسیر‌های تعیین شده با شعار‌های خود و با در دست داشتن پلاکارد‌هایی حاوی تصاویر امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در یک نظم و شکوه خاصی در حال حرکت به سمت میدان آزادی هستند.

حضور گسترده دانش آموزان و دانشجویان، خانواده معظم شهدا، کارمندان و کارگران، هنرمندان و ورزشکاران، خبرنگاران داخلی و خارجی و مقامات کشور همچون سال‌های گذشته به شکوه این مراسم افزوده است.

مقامات عالی رتبه، مسئولان کشوری و احزاب و تشکل‌های سیاسی در چند روز گذشته در سخنان و بیانیه‌های خود تاکید کردند: انقلاب اسلامی در آستانه پشت سر گذاشتن چهل سالگی و ورود به دهه پنجم از عمر خود قرار دارد و ۲۲ بهمن امسال در شرایطی که فشار‌ها بر ملت ایران بیش از هر زمان دیگر تشدید شده، «همه در کنار هم می‌آیند» رمز ملی ورود به پنجمین دهه از استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

قطعنامه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن ۹۷
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۸

مشاهده نظرات

منبع : تابناک

جدیدترین فیلم ها :