امروز :
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
::
22 شوال 1440
::
Jun-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

به یاد «بهرام شفیع» بهترین خاطرات‌تان از گزارش‌های او را با ما به اشتراک بگذارید

به یاد «بهرام شفیع» بهترین خاطرات‌تان از گزارش‌های او را با ما به اشتراک بگذارید

زمانی که محمدودیت‌های فراوان موجب می‌شد تا امکان پخش زنده گسترده رقابت‌های ورزشی وجود نداشته باشد و همه سهمیه فوتبال‌‌دوستان ایرانی از رقابت‌های روز دنیا بیست دقیقه مهیج پایانی برنامه ورزش و مردم یکشنبه‌ها بود که در آن می‌توانستید خلاصه بازی‌های باشگاهی اروپایی را ببینید.

شب گذشته بهرام شفیع، گزارشگر معروف فوتبال و مجری یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی در سن 62 سالگی و بر اثر حمله قلبی درگذشت. اگرچه شاید نسل جدید اگر شفیع را بشناسند تنها برنامه کسالت‌بار صبح‌های جمعه او را به خاطر بیاورند اما یکی دو نسل قبل اهمیت شفیع و نقش مهم او برای اتصال ایرانی‌های فوتبال دوست به دنیای فوتبال را به خوبی درک می‌کنند. زمانی که محمدودیت‌های فراوان موجب می‌شد تا امکان پخش زنده گسترده رقابت‌های ورزشی وجود نداشته باشد و همه سهمیه فوتبال‌‌دوستان ایرانی از رقابت‌های روز دنیا بیست دقیقه مهیج پایانی برنامه ورزش و مردم یکشنبه‌ها بود که در آن می‌توانستید خلاصه بازی‌های باشگاهی اروپایی را ببینید.


علاوه بر این بهرام شفیع با گزارش‌های مهیج خود از رقابت‌های فوتبال هم محبوبیت فراوانی در میان مردم داشت و حتی در زمانه‌ای که چیزی به اسم شبکه‌های اجتماعی هم وجود نداشت اصلاحات خاص و منحصربه فرد شفیع در میان مردم کوچه و بازار فراگیر و محبوب بود.


حالا اینجا و به یاد این گزرشگر و مجری قدیمی تلویزیون صفحه‌ای را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار می‌دهیم تا خاطرات تلخ و شیرین خودتان از بهرام شفیع و گزارش‌های شنیدنی او را با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

مشاهده نظرات

منبع : تابناک

جدیدترین فیلم ها :